کی فون-کیف هندزفری

کی فون،کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری چرمی 

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در یک مکان عمومی، تاکسی و یا هنگام رانندگی در کیف خود به دنبال هدفون یا هندزفری گوشی همراهتان هستید و با ازدحام وسایل در کیفتان، به سادگی نمی توانید آن را پیدا کنید. نهایتاً پس از مدت زمان زیاد و با زیر و رو کردن تمام وسایلتان، هدفون یا هندزفری خود را در گوشه ای از کیف پیدا خواهید کرد.

حتی گاهی قسمتی از سیم آن را پیدا کرده و به علت عجله ای که دارید، آن را به بیرون می کشید که در این حالت احتمال پارگی سیم و آسیب دیدن آن بسیار زیاد است. تمامی این مراحل نیز با عصبانیت و استرس همراه می باشد، پس چه باید بکنیم؟

وسیله ی کاربردی و مفیدی که قصد معرفی آن را داریم، با نام کی فون شناخته می شود که در حقیقت کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری است. این وسیله کوچک و کاربردی ساخت ایران بوده و دارای کیفیت بسیار بالا می باشد.

 مشخصات کی فون،کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری چرمی 

کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری کی فون در جهت استفاده آسان از وسایل فوق، خصوصاً در کیف، کمد و محیط اطراف می باشد. جمع کردن و ثابت نگه داشتن سیم هدفون و هندزفری همیشه کاری دشوار بوده است. زمانی که سر میز کارتان هستید و جای مناسبی برای هدفون و هندزفری خود ندارید، همواره با این مشکل برخورد کرده اید که سیم این وسایل مزاحم کار شما بوده و تمرکزتان را به هم زده است.

یا هنگامی که هندزفری گوشی همراهتان را در جیب خود قرار می‌دهید، سیم آن با هر بار حرکت از جیب بیرون می‌آید و دائم باید حواستان باشد که آن را گم نکنید. در اکثر مواقع نیز برای استفاده از هدفون و هندزفری خود باید با باز کردن گره و پیچ و تاب سیم آن، دست و پنجه نرم کنید که گاهی زمان زیادی را می طلبد. به منظور جلوگیری از تمام این مشکلات، تنها کافیست از کیف هدفون و هندزفری کی فون استفاده نمایید.

مزایای کی فون، کیف هدفون و هندزفری چرمی 

با کمک کیف هدفون و هندزفری کی فون، به سادگی از پیچ و تاب خوردن سیم این وسایل جلوگیری کرده و با خیالی آسوده آن را در جیب یا کیف خود قرار دهید. این وسیله کاربردی از آسیب دیدن هدفون و هندزفری جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر آنها می‌شود. به وسیله کیف هدفون و هندزفری کی فون، به محیط اطرافتان نظم دهید و دیگر نگران پیدا کردن این وسایل در کیف و یا نگهداری آنها نباشید.

کیف هدفون و هندزفری کی فون، از چرم کاملاً طبیعی ایرانی ساخته شده و محصولی منحصر به فرد، زیبا، کاربردی و ساخت ایران است. استحکام و کیفیت بالای این وسیله، استفاده از آن را راحت تر کرده است. این وسیله مانع از پیچ و تاب و گره خوردن سیم هدفون و هندزفری شده و باعث افزایش طول عمر این وسایل خواهد شد.

 

 روش استفاده از کی فون،کیف هدفون و هندزفری چرمی 

کیف هدفون و هندزفری کی فون، وسیله ای کوچک بوده که به راحتی در هر جایی قابل استفاده و قابل حمل است. این وسیله کاربردی که از چرم طبیعی تهیه شده است، به شکل چرم مربعی کوچک با قفلی محکم است و شما می توانید به سادگی سیم هدفون و هندزفری خود را دور جایگاه مشخص شده‌ آن، پیچانده و با بستن قسمت نگهدارنده و قفل، دیگر نگران باز شدن سیم و گره خوردن آن نباشید.

خدمات پس از فروش و گارانتی کی فون

کلیه محصولات کیهان دارای ۹ ماه گارانتی  تعویض و ۳۶ ماه خدمات پس از فروش می باشد

برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز، کیف هدفون و هندزفری کی فون دارای خدمات پس از فروش بوده و با خرید این محصول، علاوه بر استفاده آسان از هدفون و هندزفری خود، در صورت آسیب یا پارگی از گارانتی آن می توانید استفاده کنید. برای این منظور از محصول خریداری شده یا همان کیف هدفون و هندزفری کی فون، عکس گرفته و آن را در قسمت محصولات – پشتیبانی سایت، ارسال نمایید و یا در دایرکت اینستاگرام سایت با نام hrkeyhan بفرستید.

اما نگران نباشید در صورت عدم ارسال عکس، همچنان محصول شما دارای خدمات پس از فروش خواهد بود.اما لطفا عکس با محصول را فراموش نکنید، چرا که محبت شما  راهگشای ما خواهد بود.

نام، نام خانوادگی و نام محصول را به شماره ۰۹۱۲۹۳۰۳۸۰۷ ارسال فرمایید.