کی فون-بند سیم جمع کن

کی فون،بند سیم جمع کن چرمی 

این محصول از چرم کاملا طبیعی گاو ایرانی تهیه شده است. مهمترین قابلیت این محصول نسبت به محصولات مشابه، استفاده از چرم کاملا طبیعی و طاقه است نه کناره های چرم مصرف شده و کارکرده.

این محصول چرمی علاوه بر زیبایی، با بدن انسان و طبیعت کاملا سازگار است(‌ضد حساسیت). چرم طبیعی به غیر از آب در برابر بسیاری از عوامل دیگر مانند: کشش، فشار، ضربه و حشرات موذی بسیار مقاوم است، حتی گرما.

بسیار سبک و بادوام، در سه اندازه مختلف، مناسب برای استفاده درخانه، دفتر کار، مغازه و حتی کارخانه ها، ساخته شده است.

وسیله ی کاربردی و مفیدی که قصد معرفی آن را داریم، با نام کی فون شناخته می شود که در بند سیم جمع کن است. این وسیله کوچک و کاربردی ساخت ایران بوده و دارای کیفیت بسیار بالا می باشد.

 مشخصات کی فون،بند سیم جمع کن چرمی 

برای جمع کردن سیم شارژر، کابل USB ، هندز فری، سشوار، اتو، تلویزیون و کلیه وسایل سیم دار بسیار مفید و کارآمد است. هرزمان که کار ما با وسایل سیم دار تمام شد، می توانیم به راحتی برای جمع کردن سیم از آنها استفاده کنیم. این محصول علاوه برافزایش طول عمرکلیه وسایل برقی سیم دار، محیط پیرامون ما را هم بسیار مرتب، منظم و زیبا میکند.

 

مزایای کی فون‌، بند سیم جمع کن چرمی

جمع کردن انواع سیم و کابل ( خانـگی-تجاری-صـنعتی) در اندازه هــای مختلف، نظم دادن به کمد، پشت تلویـزیون و محــیط اطراف، جمع کــردن سیــم و کابل وسایل برقی مانند : کابل های USB، شـارژرها، اتو و ســشوار به آسـان و ســریع،کمک به افزایش طول عمر انواع سیم و کابل، جلوگیری از پیچ و تاب و گره خوردن سیمها بعد از هر بار استفاده، جلوگیری از شکسـتگی های داخــلی و قطــع شدنسیم ها، با متصل کردن دو یا چــند بــند می تــوان انــدازه آنها را بزرگتر کرده و استفاده نمود، تهیه شده از چرم کاملا طبــیعی ایرانــی، دوام، استحکام و کیفیت خیلی خوب، طول عمر زیاد و رعایت کلیه مواردی که می تواند استـفاده را آسـانتر و راحت تر نماید.

با استفاده از این محصول علاوه بر زیبایی محیط پیرامون، افزایش طول عمر وسایل برقی در منزل، محل کار یا کارخانه را تضمین می نمایید.

 روش استفاده از کی فون،بند سیم جمع کن چرمی 

برای استفاده کافی است بند متناسب با حجم سیم را انتخاب کرده (از بین سه اندازه)، با یک حرکت به دور سیم بپیچید و با کمی فشار، دکمه را ببندید. اگر حجم سیم شما زیاد بود می توانید دو بند را به هم متصل کنید. با این کار طول آن افزایش می یابد. 🙂

 

خدمات پس از فروش و گارانتی کی فون

کلیه محصولات کیهان دارای ۹ ماه گارانتی  تعویض و ۳۶ ماه خدمات پس از فروش می باشد

برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز، کیف هدفون و هندزفری کی فون دارای خدمات پس از فروش بوده و با خرید این محصول، علاوه بر استفاده آسان از هدفون و هندزفری خود، در صورت آسیب یا پارگی از گارانتی آن می توانید استفاده کنید. برای این منظور از محصول خریداری شده یا همان کیف هدفون و هندزفری کی فون، عکس گرفته و آن را در قسمت محصولات – پشتیبانی سایت، ارسال نمایید و یا در دایرکت اینستاگرام سایت با نام hrkeyhan بفرستید.

اما نگران نباشید در صورت عدم ارسال عکس، همچنان محصول شما دارای خدمات پس از فروش خواهد بود.اما لطفا عکس با محصول را فراموش نکنید، چرا که محبت شما  راهگشای ما خواهد بود.

نام، نام خانوادگی و نام محصول را به شماره ۰۹۱۲۹۳۰۳۸۰۷ ارسال فرمایید.